Tragiczny wypadek w Czeluścinie

Gnieźnieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności, jak się po kilku godzinach okazało, tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów, do którego doszło na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czeluścin w gminie Czerniejewo.


Do zdarzenia doszło w środę, 2 września 2020 roku o godzinie 13:15 na krajowej numer 15 w Czeluścinie w gminie Czerniejewo.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Opel Signum, 53-letni mieszkaniec gminy Niechanowo jadąc od strony Gniezna w kierunku Wrześni, na łuku drogi w prawo, na mokrej nawierzchni jezdni uderzył przodem pojazdu w przyczepkę ciągniętą przez Audi A4, którym kierował 58-letni mieszkaniec powiatu konińskiego. Następnie Audi zjechało do rowu. Opel po zderzeniu z przyczepą zderzył się czołowo z jadącym w kierunku Gniezna samochodem osobowym Renault Clio kierowanym przez 28-letniego mieszkańca powiatu wrzesińskiego.

Na miejsce zdarzenia zadysponowany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który z poważnymi obrażeniami ciała zabrał do szpitala w Poznaniu kierującego clio, natomiast karetka pogotowia ratunkowego do szpitala w Gnieźnie przewiozła kierującego oplem.

Przez kilka godzin, na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej nr 15 został zablokowany.

Jak się okazało w godzinach wieczornych w szpitalu w Poznaniu zmarł 28-latek.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

/gniezno.policja.gov.pl/

(Visited 686 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz