Tragedia! Nie żyje 17-latek! Młody kierowca motoroweru uderzył w jadącą z naprzeciwka koparko – ładowarkę. [ZDJĘCIA, FILM]

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w miejscowości Blinek. Mimo podjętej reanimacji 17-letni kierowca motoroweru zmarł w szpitalu. Jak wynika z informacji policjantów z grodziskiego Ogniwa Ruchu Drogowego, motorowerzysta z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą część jezdni i uderzył w jadącą z naprzeciwka koparko – ładowarkę. Przyczyny tego wypadku będą wyjaśniali grodziscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim.


12 listopada 2019 roku kilka minut przed godziną 17:00 oficer dyżurny grodziskiej jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Blinek w gminie Rakoniewice. Na miejsce zostali zadysponowani policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Funkcjonariusze będący na miejscu zdarzenia ustalili, że 17-latek kierując motorowerem nagle z nie ustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na lewą część jezdni doprowadzając do zderzenia z jadącą z naprzeciwka koparko – ładowarką. Młody mężczyzna został przetransportowany przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu. Tam pomimo podjętej reanimacji kierujący motorowerem zmarł.

Policyjny technik kryminalistyki na miejscu wypadku zabezpieczył wszelkie możliwe ślady. Kierujący maszyną budowlaną został przesłuchany na powyższą okoliczność. Badanie stwierdziło, że mężczyzna w chwili kierowania pojazdem był trzeźwy. Na miejscu nadzór nad czynnościami policyjnymi sprawował Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

Przyczyny oraz okoliczności tego wypadku będą badali grodziscy funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim.

/grodzisk-wielkopolski.policja.gov.pl/

(Visited 672 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz