Szczęśliwy finał policyjnych poszukiwań !!!

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 16-letniego chłopca, który zagubił się w kompleksie leśnym w Będziechowie. Do poszukiwań zaangażowano policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Turku oraz strażaków z PSP w Turku i OSP z terenu naszego powiatu.


Chłopiec został odnaleziony przez policjantów kilkanaście kilometrów od miejsca zaginięcia.

W ubiegły piątek ok. godz. 12.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 16 letniego niepełnosprawnego chłopca w kompleksie leśnym w miejscowości Będziechów. Policjanci natychmiast przystąpili do działania. W rejon gdzie mógł przebywać zaginiony skierowane zostały patrole. Do poszukiwań zostali zaangażowani wszyscy policjanci będący tego dnia w służbie, strażacy z PSP w Turku oraz strażacy ochotnicy z OSP. Służby wspólnie poszukiwały zaginionego.

Przed upływem trzech godzin od zgłoszenia chłopiec cały i zdrowy został odnaleziony przez policjantów kilkanaście kilometrów od miejsca w którym zaginął. Chłopiec został przekazany pod opiekę rodzicom.

Przypominamy o zachowaniu ostrożności, nawet jeśli wydaje nam się, że doskonale znamy las. Podczas wycieczek należy stale utrzymywać kontakt wzrokowy z innymi towarzyszącymi nam osobami. Należy unikać tych obszarów leśnych, które znamy słabo lub nie znamy wcale.

Zdjęcia: MDP OSP Będziechów

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 1 355 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz