Stary Browar z prestiżową nagrodą!

Stary Browar z prestiżową nagrodą!

W piątek 27 stycznia w Warszawie po raz 18. odbyła się gala wręczenia Doskonałości Mody „Twojego Stylu”. W kategorii Wydarzenie Roku 2016 laureatem został Klub Starego Browaru.

Doskonałość Mody „Twojego Stylu” to ważne wyróżnienie, przyznawane przez najpopularniejszy od lat miesięcznik dla kobiet w Polsce. Wręczenie nagród odbyło się 27 stycznia w warszawskim Studio Tęcza i wzięło w nim udział kilkuset gości – przedstawicieli mediów, kultury i show-biznesu. Stary Browar reprezentowały Magdalena Kowalak Prezes spółki zarządzającej Starym Browarem oraz Marta Klepka, Prezes Zarządu Blow Up Hall 5050, głównego partnera Klubu Starego Browaru.

„Cieszymy się bardzo, że zostaliśmy wyróżnieni tak szeroko znaną i cenioną w Polsce nagrodą. Chciałabym podkreślić, że na sukces Klubu Starego Browaru składa się przede wszystkim zaangażowanie marek Starego Browaru prezentujących swoje najnowsze kolekcje w pokazach, które mogłyby się odbyć na każdym Fashion Weeku na świecie oraz zespołów Starego Browaru i Blow Up Hall 5050, nieustająco zaskakujących Klubowiczów świeżymi pomysłami, profesjonalizmem i potrafiącymi przyciągnąć najgorętsze w Polsce postaci show-biznesu, które angażują się we wspólną zabawę i klubowe zbiórki na cele charytatywne. Nagrodę tę dedykujemy naszym wspaniałym Klubowiczom, którym zawdzięczamy wyjątkową atmosferę i w Klubie, i w Starym Browarze.” – mówi Magdalena Kowalak.

To już trzecia Doskonałość Mody ”Twojego Stylu” przyznana Staremu Browarowi. Wcześniej otrzymał dwie statuetki za Art & Fashion Festival w 2008 i 2009 roku.

Klub Starego Browaru to dziś najważniejsze i najbardziej ekskluzywne wydarzenie modowo-towarzyskie w Poznaniu. Odbywa się od 2013 roku, zawsze w marcu i we wrześniu. Każda edycja składa się z kilku wieczorów, w czasie których dostępne w Starym Browarze marki premium oraz polscy projektanci prezentują swoje najnowsze kolekcje. Co wieczór w pokazach przygotowanych przez choreografkę i jurorkę „Top Model” TVN Katarzynę Sokołowską prezentowane są inne marki. Poza tym program jest taki sam i składają się na niego: wydarzenie kulturalne (do tej pory były to m.in. koncerty Zbigniewa Wodeckiego i Grzegorza Turnaua, spektakle teatralne, występ tancerzy „Tańca z gwiazdami”, spotkanie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem) oraz poczęstunek przygotowywany przez zwycięzcę programu „Top Chef” Tomasza Purola, na co dzień chefa w restauracji 5-gwiazdkowego hotelu Blow Up Hall 5050, współorganizatora wydarzenia, w którego przestrzeniach odbywają się spotkania Klubu. Do klubowej tradycji należy także losowanie upominków przygotowanych przez butiki Starego Browaru i zbiórka charytatywna (do tej pory jej beneficjentami byli m.in. podopieczni Fundacji Dawcy Szpiku, Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, Stowarzyszenia Wsparcie Seniora). W każdym spotkaniu bierze udział wiele gwiazd, m.in. Joanna Brodzik, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Bujakiewicz, Maria Pakulnis, Hanna Śleszyńska czy Piotr Gąsowski, niektóre z nich pojawiają się także na wybiegu.

Zaproszenie do Klubu można zdobyć będąc stałym klientem jednego z kilkudziesięciu butików premium znajdujących się w Starym Browarze. To właśnie one zapraszają raz na pół roku najlepszych klientów na pokazy najnowszych kolekcji i wydarzenia towarzyszące. Dziś grono Klubowiczów liczy ponad 3000 osób. Przynależność do Klubu daje jego członkom dostęp do wielu atrakcji i promocji przez cały rok. Informacje o nich udostępniane są w specjalnym newsletterze. Więcej informacji na temat członkostwa można uzyskać także w Punktach Informacyjnych Starego Browaru.

Najbliższa, 9. już edycja Klubu Klientek i Klientów Starego Browaru odbędzie się w dniach 13-16 marca 2017 roku. Obok pokazów kolekcji wiosna-lato 2017 ponad 50 marek goście obejrzą spektakl „Pozytywni” z Magdaleną Boczarską, Olgą Bołądź, Łukaszem Simlatem i Januszem Chabiorem. Autorem scenariusza komediowej historii o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia jest Cezary Harasimowicz, a reżyserem sztuki jest Krzysztof Czeczot.

Stary Browar od początku swojej działalności jest miejscem organizującym i goszczącym wiele unikalnych wydarzeń, wysoko wieszając poprzeczkę przed konkurencją. Odbywały się tu premiery oper transmitowane przez telewizję, niezliczone performance’y artystyczne, spektakle, pokazy mody czy wykłady i spotkania w ramach docenianego na świecie Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk. Posiada także wyjątkowy dobór sklepów, w tym wiele flagowych oraz nowatorskich konceptów znanych marek, luksusowe brandy na wyłączność w Poznaniu i szeroką ofertę polskich projektantów. Często gości także pop-upy, ze szczególnym uwzględnieniem start-upów modowych, z których wiele rozkwita i zostaje w Starym Browarze na stałe. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych zarówno za architekturę jak i jedyną w swoim rodzaju atmosferę, kreowaną uważnie w myśl idei 50:50 oznaczającą, że w równym stopniu sztuka wspiera biznes, co biznes sztukę. Dzięki takiemu podejściu Stary Browar pozostaje nieustająco miejscem kultowym i wyznaczającym nowe standardy, a jego goście i klienci mogą na co dzień korzystać z najwyższej jakości oferty w przestrzeni wypełnionej wydarzeniami i dziełami sztuki najwyższej klasy.

(Visited 285 times, 1 visits today)

Leave a Reply