Sprawa Ewy Tylman – Adam Z. niewinny ? – Komentarz K.Rutkowskiego

W miniony piątek 17 lutego br. odbyła się kolejna rozprawa w sprawie zabójstwa Ewy Tylman. Wśród zeznających tego dnia był Adam O. chłopak Ewy

Adam O., chłopak Ewy Tylman opuścił salę rozpraw. Obecnie zeznaje partner oskarżonego Dominik M. Z sali wyproszone zostały media rejestrujące obraz i dźwięk, ponieważ ich obecność krępować by mogła przesłuchiwanego.

 

Zeznania Adam O. skomentował mec. Mariusz Paplaczyk

Gorzkich słów na temat działań Poznańskiej Prokuratury nie szczędził również Krzysztof Rutkowski  .

Rutkowski :

Z przykrością stwierdzam że poznańską prokuraturę zżera patologia . już rok temu mówiłem o tym że Adam Z. nie jest sprawcą zabójstwa Ewy T. Prokurator prowadząca i jej zespół , pogrąża się w tym brnięciu do nie prawdy i kłamstwach. Niestety nie ma racji i to zostanie publicznie udowodnione . Ogromną szkodą jest fakt że działania pani prokurator finansowane są za publiczne pieniądze. Tym powinni zająć się przełożeni pani prokurator. Kolejne rozprawy po prostu ,  potwierdzają słabość zarzutów poznańskiej prokuratury.

 Radosław białek jest tego przykładem. To skandal ze za pieniądze publiczne utrzymujemy ludzi mając pieczątkę i długopis wydających  wyroki na niewinnych ludzi. Budzi to lęk i strach u porządnych obywateli . Obywateli  którzy mogą stać  się ofiarami niefrasobliwości  poznańskich organów ścigania.

Co było by i do czego mogło by dojść gdyby ta sprawa nie była by sprawa publiczną, Prokuratorskie brudy zamieciono by po prostu  pod dywan a niewinni ludzie byli by skazani bez szansy na obronę , przy założeniu gdyby Sąd przyjął by wersję prokuratury.– dodaje Rutkowski

 

(Visited 1 571 times, 1 visits today)

Leave a Reply