Spotkanie z posłem Adamem Szłapką w Nowym Tomyślu

W poniedziałkowe popołudnie, w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie otwarte z posłem i sekretarzem generalnym Nowoczesnej – Adamem Szłapką. Na spotkanie przybyło kilkanaście osób.


Spotkanie przybrało formę dyskusji pomiędzy zebranymi a posłem. Podczas niemal dwugodzinnej dyskusji, poseł odpowiadał na wiele pytań zebranych. Rozmowy głównie dotyczyły aktualnej sytuacji w Polsce i oceny obecnej władzy. Sekretarz Nowoczesnej przedstawił plan szerokiego bloku koalicyjnego na wybory parlamentarne w 2019 roku, które uznał za kluczowe dla losów Polski.

– W 2019 roku będziemy świadkami wyborów historycznych. Jeśli opozycja je przegra, to przyjdzie nam żyć w całkiem innej rzeczywistości – powiedział Adam Szłapka.

Podsumowującym tematem dyskusji było funkcjonowanie partii politycznych w miastach powiatowych. Kliku uczestników spotkania wykazało zainteresowanie utworzeniem lokalnego koła Nowoczesnej. Poseł zapowiedział, że jest gotów wrócić do Nowego Tomyśla na kolejne spotkanie oraz poinformował, że w planach jest spotkanie z nim w sąsiednim Wolsztynie.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 122 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz