Sobotnie atrakcje podczas Święta Jeziora w Zbąszyniu! Piękni i Młodzi, Lena Frąckowiak, Zespół Taneczny „REGO” [ZDJĘCIA, FILMY]

Sobota to kolejny dzień Święta Jeziora w Zbąszyniu, który obfitował w moc atrakcji dla wszystkich. Podziwiać i zakupić można było rękodzieło, malarstwo, antyki, starocie oraz kulinarne pyszności miody, góralskie sery a wszystko to podczas trwającego Jarmark Świętego Piotra w okowach (stoiska artystów ludowych i rękodzielników).


Niezwykle ciekawie zaprezentowali się najmłodsi mieszkańcy regionu, ich kunszt taneczny podziwiać można było m.in. podczas niezwykle dynamicznego i kolorowego występu Dziecięcego Zespołu Tanecznego „REGO”.

Muzyka łagodzi obyczaje udowodniła to podczas swego występu młoda wokalistka Lena Frąckowiak, która słuchaczy zabrała na wycieczkę po największych nie tylko polskich przebojach muzyczny. 

Z niewielkim opóźnieniem, dlatego mocniej oczekiwanym w Zbąszyńskich Łazienkach był koncert jednej z gwiazd sobotniego wieczoru, na scenie pojawił się jeden z najbardziej popularnych i gorących zespołów Disco Polo Piękni i Młodzi. Podczas żywiołowego koncertu gwiazdy a w szczególności charyzmatyczna wokalistka Magdalena udowodnili że są naprawdę piękni, młodzi a na dodatek „zarąbiści”.

>>>ŚWIĘTO JEZIORA Koncert Kamila Bednarka [ZDJĘCIA, FILM]<<<

Fot. Maciej Kasprzak /Wielkopolska magazyn informacyjny

(Visited 670 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz