Śmiertelny wypadek pomiędzy Jabłonną, a Borują Kościelną. 27-letni mieszkaniec Poznania poniósł śmierć na miejscu.

W miejscowości Jabłonna na odcinku drogi powiatowej w kierunku Boruji Kościelnej doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Kierujący samochodem osobowym marki Alfa Romeo z niewiadomych przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. 27-letni mieszkaniec Poznania poniósł śmierć na miejscu. Policjanci będą badać przyczyny tego wypadku.

W niedzielę 23 kwietnia br. około godz.: 16:50 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Jabłonna, a Boruja Kościelna doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 27-letni kierowca samochodu osobowego marki Alfa Romeo. Według wstępnych ustaleń policjantów z grodziskiego Ogniwa Ruchu Drogowego wynika, że na prostym odcinku drogi kierujący pojazdem Alfa Romeo, nagle z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. To między innymi przyczyna nagłej zmiany pasa ruchu będzie przedmiotem badań grodziskich policjantów mających na celu wyjaśnienie i ustalenie dokładnego przebiegu tego wypadku.

Policjanci wykonali pełną dokumentację procesową dotyczącą przebiegu zdarzenia, wykonali oględziny, szkice, pomiary, wszystko po to, aby w najbliższej przyszłość móc odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania związane z okolicznościami tego zdarzenia.


(Visited 2 998 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz