ŚMIERTELNY WYPADEK NA TRASIE CHOBIENICE-ZBĄSZYŃ

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 17 kwietnia 2021 roku na trasie Chobienice-Zbąszyń. Około godziny 10:40 zarówno nowotomyskie jak i wolsztyńskie służby odebrały zgłoszenie o samochodzie osobowym który uderzył w drzewo.


Do zdarzenia skierowano liczne siły z dwóch powiatów, łącznie 7 zastępów zarówno Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej. Na miejscu zjawili się również policjanci a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Pierwszy zastęp który dotarł we wskazane miejsce, zastał rozbity samochód osobowy oraz nieprzytomnego mężczyznę który reanimowany był przez świadków zdarzenia. Niestety, pomimo wysiłków strażaków, 69-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie.

CHOBIENICE-PRZYPROSTYNIA – WYPADEK ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

Kierujący Toyotą Yaris mężczyzna na prostym odcinku drogi pomiędzy Chobienicami a Przyprostynią z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł. Miejsce wypadku zostało zabezpieczone przez policję i straż pożarną.

17.04.2021 r.ok.godz.11:00 na drodze pomiędzy Chobienicami i Przyprostynią miało miejsce zdarzenie drogowe, którego finał okazał się tragiczny dla 69-letniego mieszkańca Zbąszynia. Mężczyzna, który kierował Toyotą Yaris na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. Obrażenia, jakich doznał były jednak na tyle poważne, że pomimo podjętej reanimacji zmarł.

Miejsce wypadku zostało zabezpieczone przez policjantów, którzy pracując pod nadzorem prokuratora przeprowadzili jego oględziny. Na czas prowadzonych działań wyznaczony został  objazd przez Babimost.

Decyzją prokuratora ciało kierowcy zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych. W sprawie wszczęte zostało postępowanie, którego celem będzie wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

(Visited 3 341 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz