Śmiertelny wypadek na drodze krajowej! Zderzenie auta osobowego z ciężarówką. [AKTUALIZACJA]

Na drodze Krajowej nr 92 w miejscowości Węgierki doszło do wypadku drogowego, w którym jedna osoba poniosły śmierć. Okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego śledztwa.

6 stycznia br. około godziny 17:00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze Krajowej numer 92 w miejscowości Węgierki. Uczestnikami tego wypadku byli kierujący Volkswagenem Sharanem oraz samochodem ciężarowym marki Daf wraz z naczepą.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy: 19-letnim kierującym samochodem osobowym jadącym w kierunku Słupcy doszło do czołowego zderzenia z kierującym samochodem ciężarowym jadącym w kierunku Wrześni. W wyniku tego, kierowca Volkswagena Sharana mieszkaniec Poznania poniósł śmierć.

Na miejscu zdarzenia pracowali wrzesińscy policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni, droga była całkowicie zablokowana, w związku z tym zostały przygotowane objazdy. Okoliczności oraz przebieg tego zdarzenia zostaną objęte prokuratorskim śledztwem. Pojazdy uczestniczące w tym wypadku zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Wrzesińscy policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Na pozór dobrze wyglądające warunki mogą uśpić czujność kierującego. Zawsze dobierajmy odpowiednią prędkość do panujących warunków na drodze.

Uwaga! Tragiczny wypadek! Zderzenie auta osobowego z ciężarówką. DROGA CAŁKOWICIE ZABLOKOWANA!!!

Na drodze Krajowej numer 92 w miejscowości Węgierki doszło do śmiertelnego wypadku. W zdarzeniu udział brał samochód ciężarowy marki DAF wraz z naczepą oraz Volkswagen Sharan.


Kierowca osobówki poniósł śmierć. Droga jest całkowicie zablokowana. Przygotowane zostały objazdy. Na miejscu pod nadzorem Prokuratora pracują policjanci oraz strażacy. – informuje Komenda Powiatowa Policji we Wrześni

(Visited 1 369 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz