Siatkarki SKF Politechniki pewne gry w ply offie

W sobotę 6 stycznia zawodniczki SKF Politechniki Poznańskiej odniosły ważne wyjazdowe zwycięstwo w Kościanie z tamtejszym UKŻPS.
Wyniki z innych boisk sprawiły, że podopieczne Marcina Grocia są już na sześć kolejek przed końcem fazy zasadniczej 


że podopieczne Marcina Grocia są już na sześć kolejek przed końcem fazy zasadniczej pewne gry w tegorocznym play off rozgrywek, a tym samym utrzymają miejsce w drugiej lidze na sezon 2018/2019.

Cel minimum na sezon 2017/2018 został zrealizowany dzięki zaangażowaniu zawodniczek oraz całego sztabu – powiedział Michał Sułkowski z Zarządu SKF.

Kolejnym rywalem siatkarek SKF będzie w dniu 20 stycznia zespół Truso Elbląg. Spotkanie zaplanowano na na godz. 18:00 w nowej hali Politechniki przy ul. Piotrowo 4 w Poznaniu.

Działacze klubu wykorzystali ostatnie dni okna transferowego i do rozgrywek drugiej ligi została zgłoszona Agata Kowalska, która ma stanowić alternatywę dla trenera w grze obronnej zespołu.

W styczniu klub przedłużył umowy ze wszystkimi sponsorami na sezon 2018/2019.

Ostatni spotkania w fazie zasadniczej zostaną poświęcone na walkę o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play off, gdzie cele zespołu zostało jasno określone: W fazie play off chcemy mocno powalczyć o wejście do czołowej czwórki rozgrywek ligowych w naszej grupie – powiedział trener Marcin Groć.
(Visited 70 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz