Robert Makłowicz gości w powiecie nowotomyskim.

Robert Makłowicz – polski dziennikarz, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny i podróżnik, gwiazda kulinarnych programów telewizyjnych, dziś i wczoraj gości na terenie powiatu nowotomyskiego. W dniu wczorajszym pan Robert gościł w Wąsowie a dziś w Nowym Tomyślu, gdzie spotkać go można było również w jednej z galerii handlowych .


Folwark Wąsowo:

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w naszym Folwarku Pana Roberta Makłowicza. Aleją zabytkowych lip udaliśmy się na ekologiczne pola, aby zebrać młode ziemniaki, potrzebne do przygotowania regionalnego specjału, czyli pyry z gzikiem. Proste wielkopolskie danie przyrządzone z białym serem Top – Tomyśl. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, olejem rydzowym Olędry Różyńskie i kwiatami rukoli z naszego ziołowego ogrodu, to także stała pozycja w naszym menu. Mieliśmy okazję przybliżyć naszym gościom historię, kuchnię Folwarku i autorskie menu Piotr Markowski, zbudowane na mocnych akcentach regionalnych, własnych warzywach, owocach i ziołach z ogrodu. O tym co spodobało się najbardziej, opowie sam Robert Makłowicz już we wrześniu, w swoim nowym programie kulinarnym.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Top – Tomyśl. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska :

W dniu dzisiejszym mieliśmy zaszczyt gościć u siebie Pana Roberta Makłowicza dziennikarza, pisarza, publicystę, krytyka kulinarnego i podróżnika.
Na kulinarnym szlaku jego programu nie mogło również zabraknąć degustacji Sera Smażonego z TOP- TOMYŚL.


Top - Tomyśl. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
Top – Tomyśl. Okręgowa Spółdzielnia MleczarskaDodaj komentarz