Przekroczył prędkość… był poszukiwany… kierował pojazdem mimo zakazu…

W dniu 6 września o godzinie 11:00 funkcjonariusze elitarnej grupy speed Komendy Powiatowej Policji w Kępnie na drodze ekspresowej S-8 zatrzymali, kierowcę Mercedesa, który przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że był on poszukiwany przez Sąd Rejonowym w Jeleniej Górze oraz posiadał zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
6 września 2022 roku o godzinie 11:00 na trasie ekspresowej S-8, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli kierowce Mercedesa, który przekroczył dozwoloną prędkość o 32 kilometry na godzinie. Podczas kontroli okazało się, że 39 letni kierujący poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolność. Ponadto mężczyzna posiadał zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 800 złotych i 6 punktów karnych. Ponadto został zatrzymany i trafił do aresztu.
Podkreślenia wymaga fakt, iż pasażerką pojazdu była żona, która posiadała prawo jazdy i legalnie mogła kierować pojazdem.

sierż.sztab. Filip Ślęk/kepno.policja.gov.pl/

(Visited 190 times, 1 visits today)

Leave a Reply