Przechowywał narkotyki w piwnicy – został aresztowany

Policjanci z Leszna zatrzymali mężczyznę, który w piwnicy na jednym z leszczyńskich osiedli przechowywał prawie kilogram narkotyków. Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury aresztował już 38-latka na okres 3 miesięcy. Teraz podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.14 stycznia br. kryminalni z Leszna zatrzymali mężczyznę, który posiadał prawie kilogram narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Został zatrzymany, kiedy wchodził do piwnicy, w której przechowywał narkotyki. Część z nich była poporcjowana w woreczkach.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Leszna. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i odurzających.

16 stycznia br. Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Obecnie grozi mu do 10 lat więzienia.

14 stycznia br. policjanci zatrzymali jeszcze dwie osoby, które posiadały narkotyki. Byli to 30 i 37-letni mieszkańcy Leszna. Młodszy z nich posiadał w domu niewielką ilość marihuany. Natomiast starszy w swojej szafce pracowniczej w miejscu zatrudnienia ponad 20 gramów amfetaminy i tabletkę ekstazy. Oboje usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków za co grozi im do 3 lat więzienia.

Monika Żymełka/leszno.policja.gov.pl/

(Visited 77 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz