Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak dla WOŚP: spotkanie z koziołkami

Prezydent Poznania po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem zwycięzcy aukcji będą mogli bliżej poznać poznańskie koziołki – Tyrka i Pyrka, a także zwiedzić ich mieszkanie.
Aby wylicytować spotkanie, wystarczy wejść na stronę internetową allegro.pl.  Cała kwota trafi na konto WOŚP. W tym roku hasłem zbiórki jest „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

– Tym razem zapraszam Was w niezwykłe miejsce – do samego serca Poznania – mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Miasta. – Razem wejdziemy na wieżę ratuszową i zajrzymy za najsłynniejsze staromiejskie drzwiczki, by z bliska zobaczyć „mieszkanie” poznańskich koziołków. To wyjątkowa okazja, by poznać i dotknąć Tyrka i Pyrka, zadać im kilka pytań, a także zobaczyć, jak wygląda Miasto z ich perspektywy. A po wizycie u koziołków zapraszam na obiad w poznańskiej restauracji!

Zwycięzca aukcji będzie mógł przyjść na spotkanie sam lub z jedną osobą towarzyszącą. Termin wizyty u koziołków będzie do uzgodnienia po zakończeniu aukcji.

Jacek Jaśkowiak już od wielu lat wspiera WOŚP. W zeszłym roku na aukcję wystawił m.in. wspólne morsowanie, rok wcześniej wspólny trening na siłowni, a trzy lata temu przejażdżkę rowerem po mieście. 32. finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia.

AW

(Visited 60 times, 1 visits today)

Leave a Reply