PREZENTACJA „JEDYNKI” KW Wolność i Niepodległość w okręgu 37

W czwartek, 22 sierpnia na konferencji prasowej w Koninie, KW Konfederacja Wolność i Niepodległość zaprezentował jedynkę w okręgu 37 – Annę Bryłkę.
 


Anna Bryłka – członek zarządu i sekretarz Ruchu Narodowego. Prawnik, historyk, absolwentka stosunków międzynarodowych i handlu zagranicznego. Działaczka organizacji katolickich i narodowych, współpracuje z Narodową Organizacją Kobiet.  Kandydatka w wyborach samorządowych do sejmiku województwa w 2018 roku w okręgu konińskim i do Parlamentu Europejskiego w maju 2019 r. w Wielkopolsce . Autorka programu Ruchu Narodowego w zakresie rolnictwa i Unii Europejskiej. Obszary zainteresowania politycznego: dyplomacja ekonomiczna, rolnictwo i Unia Europejska głównie w aspekcie integracji gospodarczej. 
 
 „Polska potrzebuje młodej reprezentacji w Sejmie. Naszym obowiązkiem jest odbudowa etosu służby publicznej. Koniec z efemerycznymi sporami, które niszczą polską debatę publiczną! Zajmijmy się prawdziwymi problemami naszej Ojczyzny, Polaków i naszych miejscowości!
 
Przyszłość musimy budować na trzech filarach bezpieczeństwa żywnościowego, bezpieczeństwa energetycznego i bezpieczeństwa militarnego. Nie możemy zgodzić się na wprowadzenie euro w Polsce, narzucanie przez Unię Europejską niekorzystnego prawa i dalej utrzymywania peryferyjnego statusu polskiej gospodarki. Patriotyzm gospodarczy, suwerenność ekonomiczna to pojęcia, które należy wprowadzić na nowo do debaty i świadomości Polaków, o polską markę naszych produktów musimy zatroszczyć się sami!
 
Największym wyzwaniem dla Polski jest niż demograficzny, dlatego polityka prorodzinna, pronatalistyczna to najważniejsze zadanie dla przyszłego rządu. Reforma systemu emerytalnego, wprowadzenie emerytury obywatelskiej to kolejny problem, którego skalę w najbliższych latach będziemy obserwować, dlatego już teraz musimy temu zapobiec.
 
Jako poseł zobowiązuje się głosować zgodnie z polskim interesem narodowym!” – deklaruje kandydatka.
 
Biuro RN 
(Visited 133 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz