Ppłk Przemysław Bojarczuk nowym Komendantem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Tomyślu.

We wtorek, 24 października starosta nowotomyski Ireneusz Kozecki spotkał się z ppłk Przemysławem Bojarczukiem, aby pogratulować awansu zawodowego, jakim jest objęcie z dniem 17 października, funkcji Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Nowym Tomyślu.
Ppłk Przemysław Bojarczuk służbę wojskową rozpoczął w 1991 roku, w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu. Po zakończeniu nauki i mianowaniu na pierwszy stopień oficerski został skierowany na stanowisko dowódcy plutonu-instruktora do 9 Ośrodka Szkolenia Służby Czołgowo Samochodowej w Ostrowie Wielkopolskim. W 1999 roku został przeniesiony do pełnienia służby w Wojskowej Komendzie Uzupełnień we Wrocławiu na stanowisku oficer. W 2011 roku został skierowany do pełnienia obowiązków w Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ostrowie Wielkopolskim. Od 2011 roku pełnił służbę w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Kaliszu.
W spotkaniu uczestniczyli również: Zastępca Wojskowego Komendanta Uzupełnień – mjr Dariusz Piekarz; wicestarosta nowotomyski – Tomasz Kuczyński; skarbnik Powiatu Nowotomyskiego – Agnieszka Biegaj; Kierownik Wydziału Kultury, Promocji i Strategii Powiatu Nowotomyskiego – Marzena Matusiak.
(Visited 400 times, 1 visits today)

4 thoughts on “Ppłk Przemysław Bojarczuk nowym Komendantem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Tomyślu.

Dodaj komentarz