Poznańska firma Celebration Productions została uhonorowana przez magazyn Law, Business, Quality statuetką Lidera MŚP

Poznańska firma Celebration Productions działająca zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami została uhonorowana przez magazyn Law, Business, Quality statuetką Lidera MŚP!


Podczas gali, która odbyła się w prestiżowym, warszawskim lokalu Loft 44, właściciel firmy Patryk Boro odebrał nagrodę z rąk redaktor naczelnej magazynu Ilony Adamskiej.

Firma, która odpowiedzialna jest za najbardziej prestiżowe eventy w Polsce, a także za organizację imprez we Włoszech oraz Francji w tym pokazów w ramach Milan Fashion Week, a także za sukcesy wielu polskich marek zdobyła pierwsze miejsce w głosowaniu czytelników, zostawiając swoich przeciwników daleko w tyle. Z pewnością to dla nas naprawdę wielki zaszczyt, jeżeli mam być w stu procentach szczery nie spodziewałem się tej


nagrody, już sama nominacja była dla mnie dość sporym zaskoczeniem, a ilość wysłanych smsów prawdziwym szokiem. Tak naprawdę to nie tylko nasz sukces, ale i naszych klientów, gości naszych imprez, którym z pewnością musi się podobać to, co robimy skoro zawsze tak licznie odwdzięczają się swoją obecnością, a także mediów, z którymi pracujemy. Nie mogę powiedzieć, że ten rok był ciężki dla nas, ponieważ niedawno rozpoczął się rok, który już teraz przyniósł nam masę nowy kontraktów i nowych projektów, zaraz zaczynamy swoje „tourne” po Francji z trzeba naprawdę fajnymi eventami, w których udział wezmą między innymi nasza klientka Agnès Wuyam, czy też młoda i zdolna projektantka Karolina Kalska, musiałbym wymienić wszystkich partnerów, ale nie jestem w stanie tego zrobić w kilku słowach, chwile później wracamy z cyklem Celebration Rooftop Party, na którym gościć będziemy wiele gwiazd nie tylko z Polski, a później przyjdzie czas na premierę naszych projektów telewizyjnych, które powstawały w zeszłym roku przy udziale mojej ulubionej firmy My Project i Łukasza Powagi i Artura Bednarczyka. To będzie z pewnością piękny rok! A nagrodę dedykuję wszystkim tym, którzy tak bardzo nie wierzyli we mnie i moją firmę, na pewno mają teraz szeroki uśmiech na ustach. –
zdradził nam Patryk Boro, właściciel Boro Inc Celebration Productions.

W związku z otrzymaną nagrodą firma zorganizowała wyjątkowy event otwarty dla wszystkich naszych czytelników, który odbył się 6 Maja na dachu Galerii MM, w imprezie udział wzięło wiele gwiazd w tym francuski model i gwiazda TV – Gabano Manenc! Partnerami eventu byli m.in.: Jack Daniel’s oraz Mionetto Prosecco!(Visited 318 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz