POZNAŃ: Helios zaprasza na pokaz filmu „Pokolenie Ikea” z udziałem twórców!

Poznańskie kino Helios zaprasza swoich widzów na wyjątkowy pokaz adaptacji głośnej i kontrowersyjnej książki Piotra C. – „Pokolenie Ikea”. W sobotę, 11 marca o godzinie 18:00 odbędzie się uroczysty seans filmu z udziałem twórców. Tego gorącego wydarzenia absolutnie nie można przegapić!

Na widzów czeka odważna opowieść o seksualności i pragnieniach współczesnych młodych dorosłych, którym łatwiej przychodzi przerzucanie się liczbą partnerów seksualnych niż przyznanie się do potrzeby miłości…W rolach głównych wystąpiły gwiazdy wielkiego ekranu, między innymi: Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Majka Jeżowska oraz Paweł Małaszyński.

„Pokolenie Ikea” to barwna opowieść o randkowaniu, seksie, ale i miłości. Sceny erotyczne nie są w nim wyłącznie ozdobnikami – twórcy mówią o seksualności i życiu współczesnych młodych dorosłych z odwagą i szczerością. Ta produkcja to zabawny, pełen emocji i zaskakujący film, który zabierze widzów w podróż przez nieznane, pełne sprzeczności tereny współczesnej młodości. Pokazuje świat, w którym żyjemy, bezpruderyjnie i z perspektywy, w której nie zabraknie ironicznego humoru i ciętego komentarza doskonale znanego fanom książki i bloga „Pokolenie Ikea” autorstwa Piotra C.

Pokaz filmu „Pokolenie Ikea” z udziałem twórców odbędzie się 11 marca w poznańskim kinie Helios. Bilety na seans są dostępne w sprzedaży na stronie: www.helios.pl.Tego pokazu nie możne przegapić żaden fan wielkich filmowych wrażeń. To doskonała pozycja także dla wszystkich, którzy chociaż raz posmakowali uroków szalonego randkowania!

(Visited 91 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz