POWIAT NOWOTOMYSKI: ULTRA INSPIRUJĄCA MAMA! – Posnania nagradza inspirujących ludzi

ULTRA INSPIRUJĄCA MAMA!

W dniu 20.10 odbyły się  2 urodziny Galerii Posnania w ramach których zorganizowany został konkurs #better2gether.

Każdy z nas zna i ma w swoim życiu kogoś, kto codziennie inspiruje, motywuje i sprawia, że wierzymy w siebie jeszcze bardziej niż zwykle, która ”ciągnie nas do góry”. Zadaniem konkursowym było przedstawienie takiej właśnie bliskiej nam osoby.

Wśród zgłoszonych inspiracji, znalazła się mieszkanka powiatu nowotomyskiego p. Marzenna Perz!

Historia pani Marzenny opisuje jej sportowe życie, które zaczęło się od 15 roku życia i rozpoczęło się od Karate Kyokushin, które później przerodziło się w ogromną pasję i zarażanie nią innych poprzez prowadzenie zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kobieta z niesamowicie pozytywną energią, niebywale charyzmatyczna, która zaszczepi w każdym choć małą chęć do uprawiania sportu. Jednak jej życie nie zatrzymało się na japońskich sztukach walki. Duże chęci sprawdzenia siebie w innych dyscyplinach sportowych zaprowadziło ją do biegania. Mimo, że zawsze ono było obecne na jej sportowej ścieżce, jej celem było ukończenie dystansu półmaratońskiego. Obecnie ma już ich na koncie około 40, maratonów 47.

W tym czasie, a dokładnie 7 lat temu zainspirowała i zaraziła bieganiem swoją córkę Emilię z którą codzienny trening jest już na stałe wpisany w ich życiu.

Początki nie były łatwe. p. Marzenna poświęcała swoje treningi na rzecz wykonywania ich ze swoją córką, którą zapisała na pierwsze zawody. Kilka dobrych tygodni trwały przygotowania co zaowocowało! 5 miejsce wśród kobiet było niesamowitym sukcesem!

Kolejne starty były już czymś nowym. Biegi uliczne powoli zamieniały się w biegi przełajowe, górskie i biegi ultra- czyli te powyżej 42 km np. 130 km w górach, 101 km wokół masy Mount Blanc i wiele innych. ..

Opisana historia zyskała uznanie wśród organizatorów konkursu i p. Marzenna wraz z córką zostały zaproszone na oficjalną gale wręczenia nagród podczas której zajęły 3 miejsce!\

„Zaskoczeniem dla mnie było zaproszenie na na uroczystą dekorację. Wraz z córką wcale nie spodziewałam się tak wysokiego miejsca wśród tylu ciekawych osób. Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie in cieszę się, że mój trud włożony w codzienne treningi został zauważony i doceniony za co serdecznie dziękuję. Chciałabym również złożyć gorące gratulacje zwycięzcom gdyż ich historii i wydarzenia w życiu były bardzo wyjątkowe i poruszające. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu”- komentuje Marzenna Perz.

Więcej o inspiracji i osiągnięciach na:

Emilia Perz – FanPage
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.(Visited 301 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz