POWIAT NOWOTOMYSKI : KOLEJNI ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

W czwartek 6 grudnia br. policjanci z Posterunku Policji w Lwówku wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego z Komendy Policji w Nowym Tomyślu,


zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn podczas próby odebrania ponad 0,5 kilograma amfetaminy ukrytej w obrębie sadu.

W przeciągu kilku ostatnich dni funkcjonariusze z Posterunku Policji w Lwówku dokonali kilku zatrzymań za posiadanie narkotyków. Ostatnia akcja, w którą włączyli się policjanci z Wydziału kryminalnego nowotomyskiej komendy miała miejsce w miniony czwartek 6 grudnia. W wyniku działań operacyjnych policjanci uzyskali informację, iż w obrębie jednego z sadów mieszczącego się na terenie Lwówka mają znajdować się znaczne ilości narkotyków. W wyniku podjętej przez policjantów obserwacji dokonano zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy późnym wieczorem podjechali samochodem aby odebrać pozostawione wcześniej narkotyki. Mężczyznami okazali się być 26 oraz 27 letni mieszkańcy Lwówka. Łącznie policjanci zabezpieczyli 534 gramy amfetaminy. Jednemu z mężczyzn, który przyznał, iż cała zawartość narkotyków jest jego własnością zostały postawione zarzuty. Sąd postanowił wobec mężczyzny zastosować środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Jak mówią policjanci, sprawa na chwilę obecną jest bardzo rozwojowa. Nie wykluczone, iż w najbliższych dniach dojdzie do kolejnych zatrzymań.
(Visited 432 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz