Poszukiwany mężczyzna, prawdopodobnie ma on związek z pobiciem i uszkodzeniem ciała innego mężczyzny . Rozpoznajesz go ?

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto proszą o kontakt wszystkich tych, którzy rozpoznają wizerunek mężczyzny. Prawdopodobnie ma on związek z uszkodzeniem ciała mężczyzny.


Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządów ciała. Sprawca 21 czerwca br. w Poznaniu zaatakował na ul. Folwarcznej mężczyznę. Następnie zbiegł on w kierunku torów kolejowych biegnących wzdłuż ulicy Folwarcznej i oddalił się w nieznanym kierunku. Napastnik był ubrany w czarną koszulkę, krótkie spodenki koloru zielonego, brak włosów na głowie, z lewej strony tatuaż na szyi w formie muru z cegiełek. Na podstawie zebranych informacji policjanci sporządzili portret pamięciowy podejrzanego.

Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Nowe Miasto. Można się zgłaszać osobiście lub pod numerem telefonu 61 84 123 11 lub 997.





(Visited 389 times, 1 visits today)

Leave a Reply