Poszukiwania w kompleksie leśnym! Poszukiwany był 23-letni mężczyzna

27 października br. strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Złotowie wraz z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z m. Sypniewo, Jastrowie i Okonek, wspierając działania Policji oraz służb leśnych nadleśnictwa Jastrowie i nadleśnictwa Borne Sulinowo prowadzili akcję poszukiwawczą w okolicach m. Nadarzyce.


Poszukiwany był 23-letni mężczyzna, który oddalił się z miejsca zamieszkania z przyczyn, których okoliczności podlegają wyjaśnianiu przez służby Policji. W toku prowadzonych wspólnych działań poszukiwana osoba została odnaleziona, bez obrażeń a okoliczności podlegają dalszemu wyjaśnianiu.

APEL o zachowanie należytej ostrożności podczas przebywania i przemieszczania się w obrębie rozległych kompleksów leśnych znajdujących się na terenie powiatu złotowskiego. Warto uwzględniać charakterystyczne dostępne, widoczne oznakowania m.in. dojazdów pożarowych czy poszczególnych oddziałów leśnych, co w sposób istotny pozwala na właściwa orientację i ustalenie potencjalnego położenia w rozległym kompleksie i dotarcie do właściwego miejsca postoju, parkingu czy drogi publicznej.

Opracowanie: st. kpt. Krzysztof Olczak

Zdjęcia: KP PSP Złotów

Siłownia i fitness - zobacz na Ceneo.pl

(Visited 29 619 times, 5 visits today)

Dodaj komentarz