Poseł Grzegorz Piechowiak wiceministrem rozwoju, pracy i technologii

Potwierdziły się informacje jakie publikowaliśmy w październiku ubiegłego roku o objęciu przez posła Grzegorza Piechowiaka funkcji sekretarza stanu w Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz pełnomocnika rządu do spraw inwestycji zagranicznych.


Wielkopolska ma kolejnego ministra. Poseł Grzegorz Piechowiak został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz pełnomocnika rządu do spraw inwestycji zagranicznych. Grzegorz Piechowiak to samorządowiec, dyplomata oraz Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej III, VIII i IX kadencji.

Poseł Grzegorz Piechowiak wiceministrem rozwoju, pracy i technologii?

Pilski poseł Porozumienia Grzegorz Piechowiak ma być wiceministrem rozwoju, pracy i technologii – dowiedziało się nieoficjalnie Radio Poznań


Parlamentarzysta ma otrzymać nominację na to stanowisko już w najbliższych dniach, część osób mówi nawet o godzinach. Poseł z Piły od lat jest uważany za jednego z najbliższych współpracowników Jarosława Gowina, który po rekonstrukcji rządu przejął ster Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Sam Jarosław Gowin angażował się w kampanię wyborczą parlamentarzysty z Piły. Wspólnie promowano też byłą kandydatkę do Senatu Jolantę Turczynowicz-Kieryłło.

Grzegorz Piechowiak nie odbiera od nas telefonu. O jego nominacji mówi się jednak w politycznych kuluarach już od rana.

Pilski poseł z wykształcenia jest socjologiem. Ma jednak bogate doświadczenie zawodowe, poza byciem posłem był m.in. wicekonsulem w Rzymie. – informuje Radio Poznań

/radiopoznan.fm/

(Visited 436 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz