Policjanci zatrzymali narkotykowy duet i zabezpieczyli ponad 3 kg nielegalnego towaru [FILM]

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zabezpieczyli ponad 3 kg różnych narkotyków o łącznej czarnorynkowej wartości około 130 tys. złotych i zatrzymali 23-letniego dilera oraz 30-letnią kobietę, u której mężczyzna zaopatrywał się w nielegalny towar. Narkotykowy duet został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
7 czerwca br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie na drodze relacji Śrem – Poznań zatrzymali do kontroli drogowej Opla Vectrę. W pojeździe, którym kierował 23-letni śremianin,


 funkcjonariusze znaleźli spore ilości amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W miejscu jego zamieszkania policjanci również znaleźli narkotyki.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą ustalili, że 23-latek sprzedawał w Śremie amfetaminę i marihuanę. Natomiast zaopatrywał się w ten nielegalny towar u 30-letniej mieszkanki Kostrzyna Wlkp. W mieszkaniu tej kobiety śremscy policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy i marihuany, a także tabletki ecstasy oraz kokainę i haszysz. 30-latka została zatrzymana, przewieziona do Śremu i również trafiła do policyjnego aresztu.

W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli do tej sprawy ponad 3 kg narkotyków o łącznej czarnorynkowej wartości około 130 tys. złotych.

8 czerwca, 23-śremianin oraz 30-latka z Kostrzyna Wlkp. usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto mężczyzna usłyszał także kilkadziesiąt zarzutów dotyczących handlu nielegalnym towarem.

9 czerwca, na wniosek Policji i prokuratury, sąd na 3 miesiące tymczasowo aresztował narkotykowy duet, któremu grozi do 10 lat więzienia.(Visited 398 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz