Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o brutalne pobicie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, podejrzewanego o pobicie. Do zdarzenia doszło 22 maja br. Dzięki wielu różnym sygnałom od mieszkańców udało się ustalić jego tożsamość.


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, podejrzewanego o pobicie osoby w jednym z poznańskich lokali. Dzięki wielu różnym informacjom od mieszkańców, policjanci ustalili tożsamość poszukiwanego człowieka. Do zatrzymania doszło na terenie jednego z poznańskich szpitali, gdzie przebywał 34-latek po wypadku motocyklowym.

Uwaga ! Poszukiwany sprawca brutalnego pobicia !

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego i Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu poszukują sprawcy pobicia,


do którego doszło 22 maja br. w jednym z lokali na poznańskim Grunwaldzie. W tym celu publikują nagranie z monitoringu. Na nagraniu widać jak mężczyzna w białej bluzce nagle zaatakował przechodzącego obok mężczyznę w średnim wieku. Napastnik bił ofiarę, aż mężczyzna nie stracił przytomności.

Świadków zdarzenia i osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego mężczyzny, prosimy o kontakt z policjantami pod numerem tel. 793475997 lub 997.(Visited 12 092 times, 1 visits today)

2 thoughts on “Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o brutalne pobicie

 • 4 lipca, 2018 at 2:07 pm
  Permalink

  Widać, że leszczu z koleżkami przyszedł. Jakby był sam to on by tam leżał.

  Reply
 • 4 lipca, 2018 at 5:27 pm
  Permalink

  TRENOWALEM MILITARNE SAMBO U INSTRUKTORA Z EX-SPECNAZU PRZEZ 3 LATA
  TAKIEGO GOSCIA JAK TEN NAPASTNIK ZALATWILBYM NICZYM STEVEN SEAGAL WYKANCZA AKTOROW W FILMACH AKCJI

  Reply

Dodaj komentarz