Policjanci zaopiekowali się bezpańskim pieskiem

Małego, przestraszonego pieska zaobserwowali kolscy policjanci podczas patrolowania miasta. Funkcjonariusze nie pozostali bierni. Zziębnięty i wystraszony zwierzak trafił do przytuliska. 19 grudnia około godz. 11:00, st. post. Jakub Jabłoński oraz post. Mateusz Rybicki patrolowali rejon Pływalni Miejskiej w Kole.


 W pewnym momencie ich wzrok przykuł mały piesek, który trzęsąc się siedział przy ogrodzeniu. Zwierzęciem nikt się nie interesował. Zaniepokojeni jego losem podeszli do pieska, który ufnie dał się wziąć na ręce. Piesek był zziębnięty i zdezorientowany. Funkcjonariusze kierując się empatią zabrali zwierzę do Komendy, gdzie pieska nakarmiono i napojono. Ponieważ nie znalazł się nikt, kto by psiaka przygarnął, zwierzę zostało przekazane pracownikom Przytuliska dla Zwierząt w Kole. Funkcjonariusze ustalili, że zwierzak ten przebywał w rejonie basenu, co najmniej od kilku dni.

Ewentualnego właściciela, bądź osobę chętną do przygarnięcia psa, prosi się o kontakt z placówką pod opiekę której pieska przekazano.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 931 times, 1 visits today)

One thought on “Policjanci zaopiekowali się bezpańskim pieskiem

Dodaj komentarz