Policjanci zabezpieczyli ponad 60 gramów amfetaminy. Przy 29-latku znaleziono woreczki z narkotykiem oraz wagę elektroniczną.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki.


W trakcie przeszukania pomieszczenia gospodarczego kryminalni znaleźli kolejne porcje substancji zabronionych. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 60 gramów amfetaminy. Niewykluczone też, że 29-latek kierował pod wpływem narkotyków.

W niedzielę, 15 stycznia w godzinach wieczornych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. Podczas prowadzonej kontroli, rozmowa, wygląd i zachowanie kierowcy wzbudziły niepokój policjantów. Podejrzewając, że może on być pod wpływem narkotyków, funkcjonariusze przeprowadzili szczegółową kontrolę, podczas której znaleźli przy 29-latku dwa woreczki z amfetaminą oraz wagę elektroniczną. Badanie na obecność środków odurzających potwierdziło, że w jego organizmie znajduje się narkotyk w postaci amfetaminy. Od kierującego została pobrana krew do dalszych badań.

W pomieszczeniu gospodarczym zatrzymanego kryminalni ujawnili kolejne woreczki z białą substancją, której badanie wykazało, że jest to amfetamina. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 60 gramów tego narkotyku.

Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Mundurowi zabezpieczyli należący do mężczyzny samochód o wartości 20 tysięcy złotych, co będzie stanowiło zabezpieczenie majątkowe na poczet przyszłych kar.

(Visited 276 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz