Policjanci z Poznania poszukują kobiet, które mają związek z kradzieżą na tzw. „legendę”. ROZPOZNAJESZ TĘ KOBIETĘ? ZADZWOŃ! – UDOSTĘPNIJ

Policjanci z Poznania poszukują kobiet, które mają związek z kradzieżą na tzw. „legendę”. Do zdarzenia doszło 16 lutego br. na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają kobietę z portretu, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto wyjaśniają okoliczności kradzieży, która miała miejsce 16 lutego br. na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu.

Wówczas około godziny 10:00 do mieszkania 77-letniej seniorki przyszły dwie kobiety. Właścicielce powiedziały, że chciałyby wejść do środka żeby zostawić wiadomość dla nieobecnych sąsiadów i poprosiły o kartkę i długopis. Po wpuszczeniu do środka wykorzystały chwilę nieuwagi starszej pani i dokonały kradzieży pieniędzy  z dokumentami.

Na podstawie ustalonego rysopisu policjanci sporządzili portret pamięciowy jednej z kobiet.

Osoby, które rozpoznają kobietę z portretu bądź mają jakiekolwiek informacje na temat zaistniałego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto osobiście, przy ul. Polanka 24 lub pod czynnym całą dobę numerem telefonu 61 84 123 11/12 lub numerem alarmowym 997.

(Visited 662 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz