Policjanci podczas interwencji domowej znaleźli narkotyki

Policjanci z Drawska i Krzyża Wlkp. w trakcie interwencji domowej znaleźli narkotyki. Środki odurzające zostały zabezpieczone, a 29-letni mężczyzna zatrzymany. Teraz odpowie za posiadanie marihuany. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Wczoraj rano policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie gminy Drawsko. Kobieta zgłosiła, że jej 29-letni brat awanturuje się. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze ustalili, że między mężczyzną, a jego rodziną doszło do kłótni, podczas której 29-latek ubliżał siostrze i rodzicom oraz był wobec nich agresywny.

Kiedy mundurowi weszli do pokoju mężczyzny, aby z nim porozmawiać zauważyli na biurku dwa ,,skręty”. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w szafie 29-latka dwa słoiki, a w nich susz roślinny koloru zielonego. Badanie narkotesterem potwierdziło, że była to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 16 gramów narkotyku.

29-latek został zatrzymany i przewieziony do krzyskiego komisariatu. Po zebraniu materiału dowodowego dochodzeniowcy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Czyn, o który podejrzany jest 29-latek zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Karolina Górzna-Kustra

Zobacz również …

(Visited 1 482 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz