PIŁA: Poseł Grzegorz Piechowiak – Wiceminister Rozwoju i Technologii podsumował działalność poselską i ministerialną w 2022 r. [FILM]

W poniedziałek, 23 stycznia br. w Pile na „Śniadaniu prasowym” Poseł RP Grzegorz Piechowiak – Wiceminister Rozwoju i Technologii spotkał  się z przedstawicielami mediów lokalnych, by podsumować  działalność poselską i ministerialną w 2022 r.

Poseł Grzegorz Piechowiak omówił najważniejsze elementy programów rządowych, dzięki którym skorzystał region pilski i jego mieszkańcy.


 
 Wsparcie z budżetu centralnego pozwala rozwijać nasze małe ojczyzny i iść ku lepszemu. Fundusze trafiły do wielu grup społecznych. – komentował wiceminister.
 
Jak ubiegły rok przedstawiał się w liczbach?  Odbyłem ponad 750 spotkań w regionie, w Polsce i na świecie. W okręgu pilskim odwiedziłem wszystkie powiaty oraz 40 spośród 66 gmin. W Warszawie przyjąłem 17 ambasadorów oraz 21 delegacji zagranicznych. Uczestniczyłem w 14 ważnych wydarzeniach gospodarczych w Polsce i na świecie. Odbyłem także 10 wizyt zagranicznych jako przewodniczący polskiej delegacji, głównie misji gospodarczych. Na moje zaproszenie, w regionie pilskim gościło czterech wiceministrów. – informował Wiceminister Rozwoju i Technologii Poseł RP Grzegorz Piechowiak.
 

(Visited 97 times, 1 visits today)

Leave a Reply