Pieszy potrącony na oznakowanym przejściu doznał licznych złamań twarzoczaszki. Sprawca uciekł nie udzielając mu pomocy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po godz. 16:00 w Gostyniu na ul. Poznańskiej. Kierowca n/n pojazdu potracił na oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyznę, a następnie odjechał nie udzielając mu pomocy.


20 grudnia 2018 roku kilka minut po godz. 16:00 w Gostyniu na ul. Poznańskiej doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został 39-letni mężczyzna.

Według wstępnych ustaleń, kierujący n/n samochodem osobowym jadąc od centrum miasta w kierunku Kunowa na oznakowanym przejściu dla pieszych znajdującym się za skrzyżowaniem ulicy Poznańskiej z ul. Graniczną potracił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. W wypadku ucierpiał 39-letni mieszkaniec Gostynia, doznał on licznych złamań twarzoczaszki.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo -Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu poszukują świadków tego zdarzenia. Osoby, które widziały wypadek lub mają wiedzę na jego temat proszone są o kontakt z KPP w Gostyniu, numer telefonu 65 575 8200, 65 575 8270.(Visited 492 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz