Pierwszy w Polsce Outlet Biedronki świętuje urodziny

Prawie 130 tys. klientów, najwyższa jednorazowa kwota zakupów ponad 24 tys. zł,  średnia kwota zakupów 56,50 zł – tak przedstawia się pierwszy rok działalności pierwszego w Polsce Outletu Biedronki.

Sklep, otwarty 12 lipca ub. r. w Poznaniu, od początku swojej działalności wzbudza duże zainteresowanie klientów. Nieustannie przyciągają ich obniżone często o kilkadziesiąt procent ceny produktów pochodzących z poprzednich kolekcji. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne. Outlet Biedronki to prawdziwa gratka dla fanów okazji!

Na liście 5 top produktów, najchętniej kupowanych w poznańskim Outlecie znalazły się:

  • wrotki dla dorosłych
  • smartfon MYPHONE C-SMART
  • papier xero A4
  • kredki Bambino w drewnianej oprawie
  • ciastolina Ocean.

W pierwszym Outlecie Biedronki klienci chętnie sięgają również po akcesoria wyposażenia wnętrz: kuchni i łazienki, produkty z kategorii Do It Yourself, tekstylia oraz sprzęt elektroniczny.

Outlet Biedronki w Poznaniu od pierwszego dnia działalności cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Każdego dnia oferujemy im setki produktów pochodzących z poprzednich kolekcji, z rabatami sięgającymi nawet do 80 procent. Blisko 130 tys. osób, które do dziś zrobiły zakupy w poznańskim Outlecie, to dowód na to, że uruchomienie tego typu sklepu idealnie wpisało się w oczekiwania klientów – mówi Jakub Klimczak, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka. 

Outlet Biedronki w Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 390 czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 21:00, a w niedziele handlowe 9:00 – 20:00.

Dn. 14 lutego br. Biedronka zdecydowała o uruchomieniu drugiego outletu – w Gdańsku, przy ul. Rakoczego 17. Można w nim kupić sprzęt AGD i RTV, kosmetyki i chemię gospodarczą nawet z 80% rabatem. Placówka w Gdańsku dysponuje salą sprzedaży o powierzchni ponad 780 m2. Otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00, a  w niedziele handlowe od godz. 9:00 do 16:00.

(Visited 551 times, 1 visits today)

Leave a Reply