Pierwsze zatrzymanie w sprawie zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk ??? Co na to prokuratura?

Pierwsze zatrzymanie w sprawie zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk ???
Sensacyjna informacja pojawiła się w mediach i portalach społecznościowych dotycząca sprawy zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie.


Jeszcze kilka dni temu Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze informowała o czynnościach podjętych w sprawie śmierci Magdaleny Żuk .

Czytamy :

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk – Komunikat z dnia 23.06.2017r. Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze

Komunikat Prasowy nr 18/2017

W związku z licznymi zapytaniami mediów o aktualny stan śledztwa w sprawiemającego zaistnieć w dniu 30 kwietnia 2017r. w Hurghadzie, na terenie Arabskiej Republiki Egiptu zabójstwa Magdaleny Ż., tj. czynu z art. 148 § 1 kk., Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze informuje, iż prowadzący postępowanie oczekują na przekład z języka arabskiego dokumentów uzyskanych w drodze międzynarodowej pomocy prawnej od władz Egiptu. Więcej : Sprawa śmierci Magdaleny Żuk – Komunikat z dnia 23.06.2017r. Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze

Wirtualna Polska informuje :

Zaskakujący zwrot ws. Magdy Żuk? Jest pierwszy zatrzymany?

Gdy w maju media w całej Polsce obiegła historia tajemniczego zachowania Magdaleny Żuk, internauci szybko skojarzyli to ze sprawą śmierci polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej. Prokuratura wstępnie wykluczyła takie powiązanie i nie potwierdza najnowszych informacji biura detektywistycznego o zatrzymaniu pierwszego podejrzanego.


30-letnia Karolina Kaczorowska została znaleziona 18 stycznia 2016 roku w swoim pokoju w hotelu w Karpaczu. Ponieważ nie znaleziono dowodów na to, że do jej śmierci mogły się przyczynić osoby trzecie, śledztwo umorzono.

„Zatrzymania dokonano na lotnisku”

W związku z wielokrotnymi próbami nawiązania kontaktu z rodziną Magdaleny Ż., które po poinformowaniu o materiałach jakie posiadamy i które chcemy skonsultować – gdzie zaprosiliśmy do naszego biura centralnego całą rodzinę w towarzystwie uzbrojonej ochrony i pełnej eskorty w obie strony do ich całkowitej dyspozycji – kończyły się odmowami współpracy. Obraliśmy więc strategię, iż skoro sprawa ta wedle naszych ustaleń łączy się z tajemniczą śmiercią Karoliny K., to rozwiązując jedną z nich uda się rozwiązać obie, a być może nawet i więcej zagadek oscylujących wokół tych samych osób przewijających się w owych sprawach. Skoncentrowaliśmy się więc na rzetelnym wyjaśnianiu sprawy Karoliny K., gdzie dziś możemy mówić o pierwszych zatrzymaniach – zdradza w rozmowie z Wirtualną Polską jeden z pracowników biura detektywistycznego „Lampart Group SA”.

Więcej :

Zaskakujący zwrot ws. Magdy Żuk? Jest pierwszy zatrzymany?

Co na to prokuratura?

Doniesień o zatrzymaniu nie potwierdza jednak Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Dziennikarze Wirtualnej Polski uzyskali jedynie stanowisko, które prokuratura powtarza od jakiegoś czasu: że śledczy nie będą podawać żadnych nowych informacji aż do zakończenia sekcji zwłok kobiety.

Czytaj również :(Visited 4 780 times, 1 visits today)

One thought on “Pierwsze zatrzymanie w sprawie zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk ??? Co na to prokuratura?

  • 27 czerwca, 2017 at 6:01 pm
    Permalink

    WSŁUCHAJCIE SIĘ BARDZO DOKŁADNIE CO MÓWI MAGDA:

    Reply

Leave a Reply