Pedofil z Wielkopolski aresztowany na Śląsku

Decyzją będzińskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 20-letni mieszkaniec wielkopolskiego Leszna.


Zatrzymany w miniony czwartek przez stróżów prawa mężczyzna, za pośrednictwem popularnego, internetowego komunikatora składał propozycje seksualne 9-letniej mieszkance powiatu będzińskiego.
Pedofil odpowie także za posiadanie treści pornograficznych z udziałem osób małoletnich, które znajdowały się w jego komputerze.

Prowadzone przez będzińskich kryminalnych czynności pozwoliły na szybkie ustalenie danych mężczyzny, który na początku sierpnia nawiązał kontakt z 9-letnią mieszkanką powiatu będzińskiego. Na trop pedofila policjantów naprowadził ojciec dziewczynki, który przeglądając prowadzoną przez nią za pośrednictwem komunikatora internetowego korespondencję zauważył, że ma do czynienia z osobą, która chce skrzywdzić jego dziecko. 20-latek został zatrzymany w miniony czwartek, a w trakcie wykonanych czynności stróże prawa zabezpieczyli jego trzy telefony komórkowe oraz sprzęt komputerowy.
Decyzją będzińskiego mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. To jednak nie koniec sprawy. Będzińscy śledczy sprawdzają teraz, czy zatrzymany nie kontaktował się także z innymi małoletnimi.(Visited 269 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz