PAŹDZIERNIKOWA RAMÓWKA ZBĄSZYNECKIEGO OŚRODKA KULTURY.

09.10.2021r.
IDĘ DO KINA.

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy o przyjeździe Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema do miejscowości Zbąszynek w dniu 9 października 2021.

Strona na której będzie można zakupić bilety:

https://idedokina.pl/

Harmonogram projekcji:


9 października, Sobota

11:30 – Psi Patrol: Film

13:20 – Wyszyński – zemsta czy przebaczenie

15:20 – Wesele

18:00 – Wesele

20:30 – Nie czas umierać

16.10.2021r.
Stand-Up w Bongo! 
Paweł Reszela i Bilguun Ariunbaatar!

Stand-Up wraca do Bongo w najlepszym wykonaniu!

Paweł Reszela – komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku lat związany z Sulechowem. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Niedawno można go było oglądać w trakcie II Rewalskiej Nocy Kabaretowej. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia. Tego wieczoru zaprezentuje swój najnowszy program „No i cyk” – to spojrzenie na ojcostwo z perspektywy prawie czterdziestoletniego faceta, który próbuje jakoś nadążyć za dzisiejszym światem. Będzie ostro i na pewno śmiesznie.
Tu od niego kilka żartów ze starego programu – https://www.youtube.com/watch?v=KH3wak3n62E

Bilguun Ariunbaatar – jego imię brzmi jak niezrozumiały żart autorstwa rodziców. Zaś jego życie to po prostu jeden wielki dowcip. Chciał wyjechać do Europy, a trafił do Polski… chciał zostać lekarzem, a został celebrytą. Co poszło nie tak? Kto napisał Bogurodzicę? Gdzie leży Mongolia? Jaki Szymon? Dlaczego gwiazdy nie tańczą na lodzie? W jakiej wodzie się kurczy, a w jakiej odżywa? Na te i inne pytania nam Bilguun nie odpowie.
Te i inne odpowiedzi będziecie trzeba „wyłapać” z licznych opowieści i nie martwcie się, on umie po Polsku (bardziej, niż potrafi), tylko zrobił Was w wuja. Śpiewa, tańczy, recytuje. Mongoł, który już namieszał i namiesza jeszcze bardziej… Lubiany przez większość i znienawidzony przez nikłą resztę Komik zaprezentuje swój wyjątkowy show stand-upowy.

28.10.2021r.
MALEŃCZUK RHYTYM SECTION W ZBĄSZYNKU

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego działalności jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji – nie zawsze miłych.

Album Macieja Maleńczuka pt.: „Klauzula sumienia” to niebanalne teksty i świetne kompozycje. Poetycki bezkompromisowy komentarz do otaczającej rzeczywistości, muzycznie ubrany w charakterystyczne dla artysty, surowe brzmienie. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.

Bilety:

• www.ekobilet.pl

• www.zok.zbaszynek.pl

Zbąszynecki Ośrodek Kultury

(Visited 18 times, 3 visits today)

Dodaj komentarz