Patrycja Gądek przyjmującą Enea PTPS Piła!

26-latka dołączy do zespołu Mirosława Zawieracza.

Patrycja Gądek swoją siatkarską karierę rozpoczęła w zespole MUKS OGNIWO Piwniczna-Zdrój. W kolejnych latach grając jeszcze w drużynach młodzieżowych powoli wspinała się po ligowej drabinie grając w takich zespołach jak Ekstrim Gorlice (2011/2020),


Sandecja Nowy Sącz (2012/2013) by dłużej zadomowić się na parkietach pierwszej ligi reprezentując barwy Wisły Kraków (2013/2014), SMS AZS Opole (2014-2017)  i E.Leclerc Radomki Radom (2017/2018). Następnie wyjechała do Belgi gdzie przez dwa sezony występowała w drużynie Tchalou Volley, z którą awansowała do tamtejszej ekstraligi.

W sezonie 2020/2021 wraca do Polski i reprezentować będzie barwy Enei PTPS-u Piła.

Zależało mi na powrocie do Polski, chciałam też spełnić swoje marzenie i spróbować sił w Tauron Lidze – mówi przyjmująca. W ubiegłym sezonie zespół Enei PTPS-u pokazał się z bardzo dobrej strony, więc kiedy tylko pojawiła się propozycja gry w Pile, długo się nie zastanawiałam – dodaje Gądek.

Patrycja Gądek jest kolejną zawodniczką, która walczyć będzie w barwach Enei PTPS-u Piła. Dołączy do zeszłorocznych reprezentantek Piły: rozgrywającej Sylwii Kucharskiej, libero Ani Pawłowskiej i środkowych Gabrieli Ponikowskiej i Judyty Gawlak, a także niedawno zakontraktowanych zawodniczek Natalii Skrzypkowskiej i Kolety Łyszkiewicz.

(Visited 606 times, 1 visits today)

Leave a Reply