Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne w jednym? To możliwe!

Okulary przeciwsłoneczne to dodatek, którego używamy przede wszystkim podczas jasnych dni lata. Wiele osób, które noszą na co dzień okulary korekcyjne, błędnie myśli, że muszą je zdejmować podczas zakładania przeciwsłonecznych. Czas najwyższy to zmienić – można połączyć dwa w jednym i korzystać z okularów korekcyjnych w połączeniu z właściwościami przeciwsłonecznych.

Gdzie znajdziesz takie okulary? Czego możesz po nich spodziewać?

Jak działają korekcyjne okulary przeciwsłoneczne?

Osoby noszące zwykłe okulary korekcyjne doskonale zdają sobie sprawę, że po ich zdjęciu świat wokół staje się znacznie mniej wyrazisty. Jeśli zamiast nich założy się przeciwsłoneczne – dodatkowo staje ciemniejszy. Ale okulary przeciwsłoneczne z możliwością korekcji to możliwość zachowania dobrego widzenia przy jednoczesnej ochronie wzroku przed światłem i promieniowaniem UV.

Jak to działa? W prosty sposób – szkła okularów korekcyjnych są barwione na ciemno, mogą być także wyposażone w filtry UV oraz polaryzację. Takie okulary przeciwsłoneczne z korekcją produkowane są przez niemal wszystkie marki dostępne na rynku, w tym takich jego liderów, jak Ray Ban czy Gucci. A czy różnią się czymś od zwykłych?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – nie. Mamy tu także różnorodność oprawek, materiałów wykonania, a jeśli chodzi o możliwość wstawienia szkieł z mocą, zakres jest bardzo szeroki i obejmuje praktycznie wszystkie wady wzroku. Podobnie jak w przypadku standardowych okularów korekcyjnych, także tutaj każda z soczewek może mieć inną moc, dzięki czemu osoby mające inną wadę wzroku w każdym oku będą mogły bez problemu z nich korzystać.

Gdzie znajdziesz okulary przeciwsłoneczne z możliwością wstawienia korekcji?

Jeśli masz wadę wzroku, a chcesz korzystać z wszystkich możliwości dawanych przez okulary przeciwsłoneczne z możliwością korekcji, warto odwiedzić salon sieci Trendy Opticians. Tam możesz zamówić wykonanie okularów przeciwsłonecznych z korekcją, jakiej potrzebujesz. Jeśli w Twoim mieście nie ma salonu, możesz zrobić to w wygodny sposób poprzez stronę trendyopticians.pl.

A dlaczego to właśnie w salonach tej sieci warto złożyć zamówienie? Powody są co najmniej trzy. Pierwszy – są tam okulary dostępne dla pań, panów oraz dzieci. Drugi – znajdziesz tam bardzo szeroki wybór oprawek od doskonale znanych marek. I w końcu trzeci – niezwykle przystępne ceny za okulary. Dzięki temu możesz wejść w posiadanie markowych oprawek i nie wykosztowywać się.

Sprawdź to – zajrzyj już dzisiaj na stronę trendyopticians.pl i zobacz, jakie okulary przeciwsłoneczne z możliwością korekcji zamówisz!

Materiał Sponsorowany

(Visited 96 times, 1 visits today)

Leave a Reply