Okręgowy Dzień Działkowca 2019 Śrem [ZDJĘCIA, FILM]

W minioną sobotę, 17 sierpnia w Zbrudzewie pod Śremem odbył się Okręgowy Dzień Działkowca 2019. W wydarzeniu tym udział wzięli działkowcy z okręgu poznańskiego oraz licznie przybyli zaproszeni goście, przedstawiciele Parlamentu, Samorządowcy, przedstawiciele Służb Mundurowych i duchowni.


To doroczne święto działkowców rozpoczęła Msza Święta, którą odprawił ks. prałat Marian Brucki, dziekan dekanatu śremskiego, proboszcz śremskiej fary, z zamiłowania ogrodnik.

Po Mszy Świętej odbyła się oficjalna część uroczystości, w której głos zabrali zaproszeni goście oraz wręczono okolicznościowe wyróżnienia, dyplomy, ogłoszone zostały wyniki konkursów na najładniejszy ogród oraz działkę, wręczono nagrody.

Na Okręgowych Dniach Działkowca nie zabrakło części artystycznej. Dla wszystkich przybyłych działkowców do Gajówki w Zbrudzewie wystąpił znakomity duet Sławomir Olgierd Kramm i Jarosław Wiśniewski. Baryton i saksofon oraz największe hity muzyki światowej w wykonaniu artystów wprawiły uczestników działkowego święta w wyśmienity taneczny nastrój.

Piknikowa atmosfera, dobra muzyka i pyszności z grilla umilały działkowcom pobyt w Gajówce na pięknej ziemi śremskiej.  

Fot. Maciej Kasprzak /Wielkopolska magazyn informacyjny

(Visited 309 times, 1 visits today)

Leave a Reply