NOŻOWNIK W ARESZCIE !!!

Na wniosek śremskiej Policji i prokuratury, sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 37-letniego nożownika. Napastnik był zazdrosny o swoją żonę i w salonie gier kilka razy ugodził nożem 50-letniego śremianina. Teraz agresywnemu 37-latkowi grozi do 10 lat więzienia.


7 października br., około godz. 18.30, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że pacjent Szpitala w Śremie ma podejrzaną ranę kłutą brzucha.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Z ich ustaleń wynika, że pacjent z raną brzucha zgłosił się do szpitala i personelowi powiedział, iż sam, przez przypadek, zranił się nożem podczas strugania drewna. Obrażenia śremianina były bardzo poważne i przeprowadzono operację ratującą mu życie. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że dzień wcześniej ten sam mężczyzna był także przywieziony do szpitala. Opatrzono mu ranę szyi oraz ręki i wypuszczono do domu. Wówczas śremianin miał powiedzieć, że się przewrócił.

Okazało się, że te trzy rany pochodzą od ukłuć nożem. Z zebranego w sprawie materiału wynika, że pokrzywdzony w sobotni wieczór przebywał w śremskim salonie gier i tam też przyszedł 37-letni śremianin wraz z żoną. W pewnym momencie 37-latek, prawdopodobnie zazdrosny o swoją żonę, wyciągnął z kieszeni nóż-scyzoryk i ugodził nim znanego mu 50-latka w szyję, rękę oraz brzuch. Wszystko wskazuje na to, że pokrzywdzony mężczyzna bał się napastnika, dlatego nie mówił prawdy o tym jak powstały obrażenia jego ciała.

37-letni nożownik znany jest śremskiej Policji i był wcześniej notowany. Tym razem usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Ponadto 10 października br. sąd przychylił się do wniosku Policji oraz prokuratury i zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Nożownikowi może grozić kara do 10 lat więzienia.(Visited 212 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz