Nowy Tomyśl: Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Burmistrz Nowego Tomyśla serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne .Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Nowy Tomyśl,


zainteresowanych udziałem w projekcie zakładającym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014 – 2020 do uczestnictwa w spotkaniu informacyjym przeprowadzanym przez firmę GlobalECO.

Spotkanie odbędzie się:

16.08.2017 roku o godzinie 17:00 w Nowotomyskim Ośrodku Kultury (ul. Tysiąclecia 3), sala Nr 105

Celem programu jest montaż instalacji z Odnawialnych Źrodeł Energii (OZE) – instalacje fotowoltaiczne.

W tym projekcie istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania na poziomie do 85% kosztów.

Spotkanie ma na celu przedstawienie kwestii technicznych związanych z taką instalacją, omówienie kosztów przedsięwzięcia oraz udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania, które padną z Państwa strony.

Z uwagi na zbliżający się termin zakończenia naboru wniosków prosimy o wypełnienie ankiety aplikacyjnej do programu już teraz. Można ją znaleźć na stronie firmy GlobalECO pod adresem https://goo.gl/forms/Qu5FGOwn99iror5q2 lub pobrać w wersji do wydruku. Ankiety papierowe należy składać w Urzędzie Miejskim w Nowym Tomyślu (pokój Nr 39a). Tam też osoby nieposiadające możliwości wypełnienia ankiet elektronicznie lub ich wydruku będą mogły pobrać formularze.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o mobilizację i pojawienie się na spotkaniu oraz rozpowszechnienie tej wiadomości wśród innych mieszkańców. Im większe zainteresowanie projektem tym przychylniej oceniany jest wniosek. Na wszelkie pytania związane z programem odpowiedzą pracownicy firmy GlobalECO:

Michał Rybiński – doradca techniczno handlowy – tel. 570 757 006

Mikołaj Fularczyk – doradca techniczno handlowy – tel. 502 757 002

Łukasz Kiedrowski – doradca techniczno handlowy – tel. 574 345 970

ankieta_nowy_tomysl.pdf(Visited 655 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz