Nowy Tomyśl – WYPADEK Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTY. 50-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj około godziny 17-tej na obwodnicy Nowego Tomyśla. 50-letni motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Nowym Tomyślu.


Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Zwłaszcza podczas pięknych i słonecznych dni, które nam ostatnio towarzyszą.

Była godzina 16:50, gdy do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu wpłynęła informacja o wypadku drogowym na obwodnicy Nowego Tomyśla. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe oraz grupę wypadkową z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Mundurowi szybko ustalili fakty i rzeczywisty przebieg wydarzeń.

Okazało się, że 30-letni kierowca busa renault trafic, wykonując manewr skrętu w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 50-letniemu motocykliście, który wjechał w boczne drzwi busa. W wyniku tego zdarzenia motocyklista doznał obrażeń w postaci złamania obu kończyn górnych i został przewieziony do szpitala w Nowym Tomyślu. Jego życiu na szczęście nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu zwraca się z apelem do wszystkich kierowców. Zdejmijmy nogę z gazu i zachowajmy szczególną ostrożność podczas każdego podejmowanego przez nas manewru. Chwila nieuwagi może kogoś kosztować życie.

fot. Czytelnik

(Visited 961 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz