Nowy Tomyśl – Wyniki eliminacji turnieju halowego o Puchar Burmistrza.

Aż 21 drużyn wystartowało w eliminacjach w turnieju halowym o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. W niedzielę 12 lutego na hali gimnazjalnej rozegraliśmy 34 mecze eliminacyjne, które wyłoniły najlepsze drużyny z grupy zaawansowanej oraz niezaawansowanej.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych grup:

GRUPA ZAAWANSOWANA:

10:00 1 GOLTOM * CZEMPIONY 1:0
10:15 2 MIRESY * DOLORES 1:2
10:30 3 CZEMPIONY * DOLORES 0:2
10:45 4 GOLTOM * MIRESY 3:0
11:00 5 MIRESY * CZEMPIONY 2:2
11:15 6 DOLORES * GOLTOM 0:2
11:45 1 EURO-PŁYTA * SEDAN 0:4
12:00 2 OSZCZĘDZAMY SIŁY NA BARAŻE * MARCO MAREK WOŁOWICZ 1:3
12:15 3 SEDAN * MARCO MAREK WOŁOWICZ 2:2
12:30 4 EURO-PŁYTA * OSZCZĘDZAMY SIŁY NA BARAŻE 5:0
12:45 5 OSZCZĘDZAMY SIŁY NA BARAŻE * SEDAN 1:4
13:00 6 MARCO MAREK WOŁOWICZ * EURO-PŁYTA 2:0

 

Punkty Miejsce  
  GRUPA A      
1 GOLTOM 9 1  
2 DOLORES 6 2  
3 MIRESY 1 3  
4 CZEMPIONY 1 4  
 
Punkty Miejsce  
  GRUPA B      
1 SEDAN 7 1  
2 MARCO MAREK WOŁOWICZ 7 2  
3 EURO-PŁYTA 3 3  
4 OSZCZĘDZAMY SIŁY NA BARAŻE 0 4  

 

 

GRUPA NIEZZAWANSOWANA:

13:30 1 CZARNE SZATANY * FC PATOLUSIE  4:1
13:45 2 TYTANOWE JANUSZE * ZIOMKI POZIOMKI  4:0
14:00 3 FC PATOLUSIE * ZIOMKI POZIOMKI  0:4
14:15 4 CZARNE SZATANY * TYTANOWE JANUSZE  1:2
14:30 5 TYTANOWE JANUSZE * FC PATOLUSIE  10:0
14:45 6 ZIOMKI POZIOMKI * CZARNE SZATANY  0:4
15:15 1 PAPRYKA PIOTRKA * JANOSIKI 0:2
15:30 2 EXTALER LOGISTICS PAŃCZAK SZYMON * PRZYJACIELE Z BOISKA  1:3
15:45 3 JANOSIKI * PRZYJACIELE Z BOISKA  0:1
16:00 4 PAPRYKA PIOTRKA * EXTALER LOGISTICS PAŃCZAK SZYMON  2:5
16:15 5 EXTALER LOGISTICS PAŃCZAK SZYMON * JANOSIKI  1:4
16:30 6 PRZYJACIELE Z BOISKA * PAPRYKA PIOTRKA  5:0
17:00 1 ZACHODZKO * TAJEMNICA 1:1
17:15 2 BÓJCIE SIĘ NAS * RYLAKA  0:2
17:30 3 TAJEMNICA * BÓJCIE SIĘ NAS  3:1
17:45 4 HUSARIA * ZACHODZKO  3:0
18:00 5 BÓJCIE SIĘ NAS * HUSARIA  1:4
18:15 6 RYLAKA * TAJEMNICA  3:1
18:30 7 HUSARIA * RYLAKA  4:0
18:45 8 ZACHODZKO * BÓJCIE SIĘ NAS  2:3
19:00 9 RYLAKA * ZACHODZKO  0:2
19:15 10 TAJEMNICA * HUSARIA  3:3

 

Punkty Miejsce
  GRUPA A    
1 TYTANOWE JANUSZE 9 1
2 CZARNE SZATANY 6 2
3 ZIOMKI POZIOMKI 3 3
4 FC PATOLUSIE 0 4
  GRUPA B    
1 PRZYJACIELE Z BOISKA 9 1
2 JANOSIKI 6 2
3 EXTALER LOGISTICS PAŃCZAK SZYMON 3 3
4 PAPRYKA PIORTKA 0 4
  GRUPA C    
1 HUSARIA 10 1
2 RYLAKA 6 2
3 TAJMNICA 5 3
4 ZACHODZKO 4 4
5 BÓJCIE SIĘ NAS 3 5

 

Do finałów, które odbędą się 5 marca od godziny 10:00 awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Dokładną rozpiskę meczów podamy w tygodniu poprzedzającym turniej finałowy.

 

(Visited 166 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz