NOWY TOMYŚL: Wojewoda Wielkopolski M. Zieliński na spotkaniu z mieszkańcami o wiadukcie i czynszach [ZDJĘCIA, FILM]

W środę, 13 lipca br. w Nowotomyskim Ośrodku Kultury, odbyło się spotkanie lokalnych członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z Wojewodą Wielkopolskim Michałem Zielińskim.

Podczas spotkania omówiono aktualną sytuację polityczną w kraju i na świecie. Poruszono globalne tematy dotyczące inwazja militarnej Rosji na Ukrainę, uchodźców z Ukrainy, wzrostu cen paliw oraz inflacji. Nie brakowało lokalnych tematów dotyczących drastycznych podwyżek czynszów (o rozwiązaniach w tej sprawie poinformujemy niebawem) i budowy wiaduktu.


W spotkaniu z Wojewodą Wielkopolskim uczestniczyli również samorządowcy, Radni Rady Powiatu Nowotomyskiego Adam Frąnckowiak, Sylwester Kamyszek, Przewodniczący Rady Miejskiej W Nowym Tomyślu Marek Ratajczak, Wojciech Andrzyszczyk, Tomasz Wlekły.

Tak spotkanie w Nowym Tomyślu skomentował Wojewoda Zieliński w mediach społecznościowych:

Michał Zieliński – Wojewoda Wielkopolski:

Dziś spotkałem się z sympatykami i członkami komitetu terenowego #PiS w Nowym Tomyślu. Było to pierwsze z cyklu spotkań, jakie zamierzam odbyć w najbliższych dwóch tygodniach w okręgu 89 #Szamotuły.

Dziękuję pełnomocnikowi komitetu terenowego Prawo i Sprawiedliwość w Nowym Tomyślu Adamowi Frąckowiakowi za zorganizowanie spotkania.

(Visited 275 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz