Nowy Tomyśl: Uwaga! WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH” ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU !

Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku w pobliżu cmentarzy wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu. Zmiany te mają na celu ułatwienie dojazdu do nekropolii i zwiększenie bezpieczeństwa kierowców i pieszych. Apelujemy o zwrócenie uwagi na oznakowania.Czasowe zmiany na terenie powiatu nowotomyskiego:

1. W miejscowości Nowy Tomyśl na skrzyżowaniu ulicy Targowej i Lipowej z ulicą Kolejową wprowadzony zostanie nakaz jazdy w prawo oznaczony znakiem drogowym pionowym C-2. Ponadto na samej ulicy Targowej wprowadzony zostanie nakaz jazdy z prawej strony znaku oznaczony znakiem pionowym C-9. Zmiany te będą obowiązywały do czasu zakończenia uroczystości kościelnych na cmentarzu tj. do ok. godz. 17.00 dnia 01.11.2019 r.

2. W miejscowości Zbąszyń na ulicy Topolowej od przejazdu PKP zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy w kierunku miejscowości Strzyżewo, natomiast
z kierunku przeciwnego kierujący pojazdami dojadą tylko do parkingu przy cmentarzu. Po obu stronach ulicy Topolowej w rejonie cmentarza będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się pojazdów wyrażony znakiem B-36. Zmiany te będą obowiązywały do czasu zakończenia uroczystości kościelnych na cmentarzu tj. do ok. godz. 15.00. dnia 01.11.2019 r.

(Visited 924 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz