Nowy Tomyśl: Przewodniczący Federacji Związków Zawodowych „Metalowcy” w Aesculap Chifa Sp.z o.o.

Przewodniczący Federacji Związków Zawodowych „Metalowcy” w Aesculap Chifa Sp.z o.o.

W poniedziałek 25 czerwca br. w nowotomyskiej Fabryce Narzędzi Chirurgicznych Aesculap Chifa Sp.z o.o. gościł przewodniczący Federacji Związków Zawodowych „Metalowcy” Mirosław Grzybek oraz Bogdan Kaczmarek przewodniczący Okręgu Wielkopolsko-lubuskiego.


Przedstawiciele krajowych władz federacji spotkali się z przedstawicielami organizacji związkowej działającej w . Aesculap Chifa Sp.z o.o. przewodniczącym Janem Kardaszem i wiceprzewodniczącym Andrzejem Kafflerem. Podczas krótkiego spotkania przedstawiona została bieżąca sytuacja związków zawodowych działających w nowotomyskiej firmie. Należy dodać, że do „Metalowców” w fabryce należy około 400 osób i jest to jedna z większych organizacji w Wielkopolsce.

Goście zapoznali się również z cyklem produkcyjnym narzędzi chirurgicznych, spacer po zakładzie był również dobrą okazją by porozmawiać z pracownikami produkcji.

Dla gości przygotowano również upominki, wśród nich przekazane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu gadżety i foldery;

Na zakończenie wizyty w nowotomyskiej firmie szefowie Federacji Związków Zawodowych „Metalowcy” spotkali się z Prezesem Aesculap Chifa Sp.z o.o. Slawomirem Lukaszykiem.

Z pewnością była to bardzo owocna wizyta.

Fot. Maciej Kasprzak/Wielkopolskamagazyn.pl
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
Prezentacja 110 lecie Związków Zawodowych Metalowcy(Visited 354 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz