Nowy Tomyśl: POŻEGNANIE KSIĘDZA KAPELANA

Dnia 29 lipca br. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, odbyło się uroczyste pożegnanie ks. kanonika Andrzeja Grabańskiego, który po 47 latach kapłaństwa odchodzi na zasłużoną emeryturę. Ośmioletni okres posługi kapłańskiej na rzecz funkcjonariuszy policji w Nowym Tomyślu, zostanie przez Nas wszystkich na zawsze zapamiętany.


Od ośmiu lat ks. kapelan Andrzej Grabański czynnie uczestniczył w życiu Naszej jednostki. Zawsze mogliśmy liczyć na jego obecność i wsparcie duchowe podczas wszystkich najważniejszych wydarzeń. Każdego roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć księdza kapelana na corocznych obchodach Święta Policji, a także na spotkaniach opłatkowych. Swoją obecnością wspierał policjantów zarówno w chwilach uroczystych i radosnych, jak też w chwilach smutku, niosąc im zawsze pomoc duchową. Otwartość, dobroć i chęć niesienia pomocy najlepiej charakteryzują ostatnie lata naszej współpracy. W dowód wdzięczności za wieloletnią pomoc oraz zaangażowanie, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek, a także przedstawiciel Związków Zawodowych podkom. Paweł Mączyński, przekazali na ręce kapelana pamiątkowe medale i odznaczenia.

Pokładamy nadzieję, że wczorajsze spotkanie nie było tym ostatnim i będziemy mieli okazje jeszcze niejednokrotnie spotkać się z księdzem Andrzejem. Życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego na kolejne lata.

Źródło: nowy-tomysl.policja.pl

(Visited 1 878 times, 8 visits today)

Dodaj komentarz