Nowy Tomyśl: Poseł RP wsparł otwarcie lokalu gastronomicznego.

Krystian Kamiński, pochodzący z Zielonej Góry ,poseł na Sejm RP z ramienia Konfederacja Wolność i Niepodległość w dniu wczorajszym 16 stycznia, uczestniczył w akcji #OtwieraMY zorganizowanej w jednym z punktów gastronomicznych w Nowym Tomyślu.


Jak informuje na portalu społecznościowym:

Jako Konfederacja wspieramy wszystkich odważnych przedsiębiorców, którzy dołączają do akcji #OtwieraMY i wracają do prowadzenia swoich biznesów. Dziś byłem w Nowym Tomyślu, gdzie restauracja Smaczne Jadło – Bogusława Prosół wróciła do normalnego funkcjonowania. Niestety nie obyło się bez wizyty sanepidu i policji. Właścicielka lokalu jednak się nie poddaje i zamierza dalej pracować!

Dostaję informacje, że coraz więcej lokali otwiera się również w województwie lubuskim.

Przypominam, że wczoraj przedstawiliśmy założenia naszego projektu USTAWY ANTY-LOCKDOWNOWEJ, którą zaprezentujemy na przyszłotygodniowym posiedzeniu Sejmu!

 Ogólne otwarcie wszystkich działalności gospodarczych, lokali gastronomicznych, hoteli, stoków narciarskich, siłowni, klubów fitness, itd.

 Zniesienie kar administracyjnych za otwarcie działalności gospodarczej;

 Zniesienie przepisów, mówiących o tym, że naruszenie jakichkolwiek ograniczeń; nakazów i zakazów dot. działalności gospodarczej może pozbawić firmę pomocy publicznej;

 Zniesienie obowiązku zwrotu kwoty, stanowiącej równowartość udzielonej pomocy i umorzenie toczących się postępowań;

 Zniesienie odmowy przyznania pomocy publicznej za niestosowanie ograniczeń

Nasz projekt zniesie nielegalne, wyniszczające gospodarkę obostrzenia i pozwoli wszystkim przedsiębiorcom i pracownikom wrócić do pracy! Oczekujemy natychmiastowego, pilnego otwarcia zamkniętych branż i przywrócenia ludziom możliwości odbudowania obrotów swoich przedsiębiorstw, odbudowania zarobków rodzin!

#StopLockdown #OtwieraMY

(Visited 1 415 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz