Nowy Tomyśl: Odprawa roczna – podsumowanie stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu nowotomyskiego za rok 2019.

Wczoraj w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odbyła się odprawa roczna, która była okazją do podsumowania stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu nowotomyskiego za rok 2019. Oprócz kierownictwa nowotomyskiej komendy, w spotkaniu udział wziął także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski.


Jak co roku w styczniu policjanci podsumowują i analizują stan bezpieczeństwa na terenie powiatu nowotomyskiego. Coroczne spotkanie jest również doskonałą okazją do przedstawienia wyników osiągniętych przez policjantów. Jak co roku na nowotomyską odprawę przybył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Konrad Chmielewski. Nie mogło także zabraknąć Naczelników Wydziałów, Komendantów Komisariatów i Kierowników Posterunków. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeniu goście: Starosta Nowotomyski Pan Andrzej Wilkoński, Z-ca Burmistrza Nowego Tomyśla Pani Adrianna Zielińska, Burmistrz Opalenicy Pan Tomasz Szulc, Z-ca Burmistrza Zbąszynia Pan Marek Orzechowski, Burmistrz Lwówka Pan Piotr Długosz, Wójt Gminy Kuślin Pan Mieczysław Skrzypczak, Wójt Gminy Miedzichowo Pan Stanisław Piechota, a także Prokurator Rejonowy Pani Ilona Burlaga-Karafa oraz Prezes Sądu Rejonowego Pan Marcin Grabowski. Wszystkich przybyłych gości serdecznie powitał Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek.

Z analiz omówionych przez naczelników poszczególnych wydziałów jednoznacznie wynika, iż stan bezpieczeństwa oraz wyniki pracy nowotomyskich policjantów są lepsze od tych z ubiegłego roku.

Podsumowując odprawę Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski ocenił pozytywnie pracę nowotomyskich policjantów, a następnie przedstawił kierunki i priorytety pracy, jakie czekają funkcjonariuszy w bieżącym roku. Podziękował także samorządowcom za współpracę przynoszącą coraz lepsze wyniki w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu.

Głos zabrali także zaproszeni goście, którzy wyrazili się z uznaniem na temat współpracy z Komendą Powiatową Policji w Nowym Tomyślu.

/nowy-tomysl.policja.gov.pl/

Zobacz również …

(Visited 534 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz