Nowy Tomyśl: Koncert Muzyczny Belfer i Spółka.

W piątkowy wieczór w sali widowiskowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury odbył się już po raz  trzeci, koncert Muzyczny Belfer i Spółka. 

Na scenie zaprezentowało się 60 wykonawców. 


W tym roku usłyszeliśmy między innymi duety rodzinne, duet fortepianowy-Katarzyna Sukiennicka i Anna Nędzewicz a także zespoły Trio Latino, Triola Singers, Triola Band i AfterBeat.

Najliczniejsza grupa, bo aż 20 wykonawców, to uczniowie klasy pani Cecylii Ślusarz, która zaprezentowała się w ciekawej interpretacji utworu „Dni których nie znamy”.

Na scenie usłyszeliśmy również grupę studentów Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej, zaproszonych przez Anetę Lipską, nauczycielkę i studentkę pierwszego roku. 

Nauczyciele  POM z zaproszonymi gośćmi, uczniami ogniska , ich bliskimi zaprezentowali na scenie bardzo wysoki poziom i różnorodność.

Koncert był bogaty w różne style i gatunki muzyczne, a także bardzo zróżnicowane brzmienie, repertuar i ciekawe instrumentacje.

Dzięki temu licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać bardzo ciekawego koncertu i każdy mógł „znaleźć coś dla siebie”.

Nie zabrakło brzmienia skrzypiec .

Na scenie można było również obejrzeć parę tancerzy, Wiktorię Nazimek i Krzysztofa Izydorskiego, którzy to podbijają sceny i parkiety w turniejach tańca towarzyskiego.

Na zakończenie nauczyciele Sebastian Koberling, Filip Pietrzak, Michał Obrębski, Cecylia Ślusarz, Estera Wiesiołek i uczennica klasy śpiewu Katarzyny Sukiennickiej, Aleksandra Strugała wykonali bardzo ciekawe opracowanie piosenki „ Jak nie my to kto ?”a na scenie pojawili się wszyscy wykonawcy, którzy zostali kolejny raz nagrodzeni wielkimi brawami. 

„Ogniskowa MUZYCZNA  SPÓLKA” potwierdziła po raz kolejny, że ma wspaniałą ekipę „belfrów”, nauczycieli, profesjonalistów, którzy swoją pasją zarażają i robią wszystko aby adepci sztuki muzycznej, muzykowali z przyjemnością. 

POM zaprasza na kolejne koncerty i zachęca do współpracy i muzykowania z ogniskiem.

(Visited 155 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz